Piro-Banery - podziękowanie, oświadczyny, życzenia


"MAMO TATO DZIĘKUJEMY"

Chcesz podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie oraz pomoc w każdym momencie waszego życia? Zgłoś się do nas! Prosty przekaz w słowach „Mamo, Tato dziękujemy”. Spotęgowany efektami pirotechnicznymi - kolorowym dymem/racami dymnymi wzruszy nie jednego twardziela!

"WYJDZIESZ ZA MNIE?"

Marzysz aby uczynić oświadczyny nieco bardziej szalonymi i widowiskowymi? Chcesz aby twoja wybranka zapamiętała je na bardzo długo? Dobrze trafiłeś! Nasz napis „wyjdziesz za mnie” plus oprawa pirotechniczna z kolorowym dymem lub race dymne, pozwalają na uzyskanie niesamowitego efektu. Pozwól nam uczynić ten moment jeszcze bardziej niesamowitym!

"WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!"

Chcesz uczynić urodziny bliskiej Ci osoby jeszcze bardziej wyjątkowymi? Myślisz w jaki sposób przekazać najszczersze życzenia? Zgłoś się do nas! Dwa słowa „Wszystkiego najlepszego!” oprawione w wystrzały pirotechniczne/race dymne wywołają uśmiech na twarzy każdego człowieka!

NA ŻYCZENIE KAŻDEGO KLIENTA

Jeśli żaden z powyższych piro-banerów Cię nie zainteresował, zapytaj o możliwość realizacji z własnym wymyślonym przez Ciebie hasłem!

ile to kosztuje?

Cena za powyższą usługę jest uzależniona od wielu czynników, dlatego każdej wyceny dokonujemy indywidualnie, w zależności od oczekiwań i kreatywności klienta. Przedział cenowy to od 600 do nawet 2000 zł.